Sizin için çalışır sizin için sunarız

25 Yıllık Tecrebe
 

Sektördeki deneyimiyle YILDIRIMLAR ELEKTRİK, Enerji Dağıtımında Kaliteyi ilke edinmiş bir firma olarak; siz değerli müşterilerimize hizmet veren bir kuruluştur.

Bu güne kadar yapmış olduğu işlerde öncelik sırasını; Yönetmeliklere uygun, yapıların kullanış şekline göre en optimal tasarım ve kaliteden ödün vermeden ekonomik çözümler üretmek olarak belirlemiştir.

Doğaya, çevreye ve sosyal ilişkilere olan duyarlılığı ile Yıldırımlar Elektrik, sizlerin daimi iş ortağı olmayı hedeflemiş bulunmaktadır.Yıldırımlar Elektrik, yatırımcının yerine kendini koyarak bu düşünce ile projeyi sahiplenir ve sonuç odaklı çalışır. Yıldırımlar Elektrik ailesi olarak siz değerli iş ortaklarıyla çalışmayı ümit ediyoruz

GELECEK HAYALİMİZ  (VİZYONUMUZ)

Sektördeki bilgi birikimimiz ve etik değerlerimizden güç alan motivasyonumuzla, Yurt içi ve yurt  dışında kaliteli malzeme tedariki ve teknik destek   hizmeti vererek, nitelikli markalarla tüketicileri buluşturmak ve lider firma olmak.

 

 YAŞAM AMACIMIZ  (MİSYONUMUZ)

Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, sektöründe en fazla ürün çeşidine sahip olmak, yerli ürünlere öncelik vermek ve müşterilerimizin  kaliteye en uygun şartlarda sahip olmasını sağlamak

 

TEMEL DEĞERLERİMİZ

ADALET

Yaşamımızın her alanında insan haklarını gözetmek ve adil olmak temel ve değişmez prensibimizdir.

GÜVENİLİRLİK

Verdiğimiz sözlerin arkasında durmak, taahhütlerimizi yerine getirmek   bizi biz yapan değerlerimizdendir.

AHLAKİ DEĞERLER

Evrensel ve toplumsal kabul görmüş etik değerleri bireysel ve kurumsal olarak benimser ve asla ödün vermeyiz.

EĞİTİM

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak yerine önce gerekli bilgiye ulaşmaya çalışır, bunun da eğitimden geçtiğine inanırız.

SAĞLIK

“Her şeyin başında sağlık gelir” anlayışından hareketle, Hündür grup ailesinin sağlıklı bir yaşam sürmesi amacıyla üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirmek, önemli önceliklerimizdendir.

BİZ OLABİLMEK

Ortak bir vizyona ulaşmak için ben yerine biz olabilmeyi önemseriz. İşbirliği ve yardımlaşma kültürümüzün önemli bir parçasıdır.

YENİLİKÇİLİK

Sürekli daha iyiyi aramaya ve sürekli gelişim yakalamaya çalışmanın ancak yenilikçi ve yaratıcı bir bakış açısıyla mümkün olabileceğine inanırız..